Wianki, stroiki komunijne

Aktywne filtry:

-
Wybierz
 • Margot (8)
 • Pierwsze przyjęcie Komunii Świętej, to niezwykle ważna uroczystość o charakterze religijnym i rodzinnym. Każde dziecko pragnie wówczas prezentować się prawdziwie elegancko i dostojnie - odpowiednio do powagi sytuacji. Niezbędnym elementem stroju dziewczynki jest oczywiście wianek komunijny - delikatny i subtelny, współgrający z dziewczęcą urodą. Właśnie takie, przepiękne wianki i opaski znajdziesz w naszym sklepie.

  Wianek komunijny - eleganckie opaski z kwiatami

  Jaki powinien być idealny wianek do komunii? Subtelny i stonowany, o naturalnym uroku. Dobrze dobrany wianek będzie prawdziwym ukoronowaniem białej alby, dlatego dużą popularnością cieszą się wianki w kolorze białym lub zielonym - przypominającym naturalne gałązki. Jego celem jest bowiem nadanie całości stroju jeszcze bardziej uroczystego charakteru i sprawienie że dziewczynka będzie się prezentować elegancko, a przy tym delikatnie. Wianki komunijne, które znajdziesz w naszym sklepie zdecydowanie spełniają te kryteria. Znajdziesz tu duży wybór klasycznych białych wianków, ozdobionych ślicznymi tiulami lub perełkami o nieco bardziej eleganckim charakterze.

  Znakomitym wyborem dla małej elegantki jest zdecydowanie prosta opaska w kolorze białym, ozdobiona śliczną wstążeczką. Taki wianek komunijny posiada tę zaletę, że z powodzeniem może być ubierany także podczas wielu innych uroczystości - np. świąt. Wianek do komunii przypominający gałązkę z wplecionymi kwiatami, to zaś propozycja która doskonale podkreśli urodę dziewczynki i wygląda po prostu uroczo. Śnieżnobiałe lub pastelowe kwiaty w towarzystwie zieleni prezentują się naturalnie i pięknie, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem. Kochają je dziewczynki i ich mamy, a unikalne projekty oferowane przez nasz sklep sprawią, że nosząca je osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.

  Dbałość o detale - wianki komunijne

  Wianki komunijne, które znajdziesz w naszym sklepie zostały wykonane ręcznie, z dbałością o każdy - nawet najmniejszy detal. Jest to doskonale widoczne, a każdy z nich wygląda wprost perfekcyjnie i jedynym problemem, tak naprawdę, może być zdecydowanie się na tylko jeden wianek bądź opaskę. Co ważne, nie należy się przy tym obawiać, że wybierzesz zły rozmiar i wianek w trakcie uroczystości będzie spadał z głowy. Dzięki elastycznej gumce można bardzo prosto dopasować je do wielkości głowy dziewczynki. Wianki są przy tym wygodne w noszeniu i sprawdzą się przy każdym rodzaju fryzury. Wianek do komunii przypominający gałązkę może być założony do rozpuszczonych włosów, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby ozdobić nim eleganckie upięcie bądź koka.

  Wysoka jakość oferowanych przez nas wianków, sprawia zaś że będziecie mogli cieszyć się ich pięknym wyglądem przez naprawdę długi czas - w przyszłości może stanowić cenną pamiątkę. Naturalny dziewczęcy urok podkreślony przy pomocy wianka pomoże dziewczynce zrozumieć prawdziwą wagę wydarzenia, a także poczuć dumę i pewność siebie. A właśnie o to chodzi tego wyjątkowego dnia. Sprawdź nasze wianki komunijne i przekonaj się jak dobrze dopełnią strój na tę wyjątkową okazję.