Buty do wody dziecięce

Aktywne filtry:

-
Wybierz
 • Beppi (2)
 • Okres wakacji bardzo często wiąże się ze spędzaniem wolnego czasu nad wodą. Dzieci uwielbiają zabawy na piasku czy też pluskać się w wodzie. Rodzice najczęściej wybierają sprawdzone i dobrze znane miejsca. Natomiast tak naprawdę trudno przewidzieć, co może znaleźć się na dnie morza, jeziora czy oceanu. Zdarza się to coraz rzadziej, ale może to być jakiś ostry przedmiot, który ktoś bezmyślnie wyrzucił do wody, ale też ostre kamienie, które wchodzą w skład naturalnego podwodnego świata. To samo tyczy się plażowania, gdzie piasek może być zwyczajnie gorący i nieprzyjemny w odczuciu dla wrażliwej skóry dziecka. W takim przypadku warto wziąć pod uwagę dziecięce buty do wody, które stanowią idealną ochronę dziecięcych stópek.

  Buty dziecięce do wody - wysoka jakość w dobrej cenie

  Nasz sklep oferuje bardzo dobrej jakości buty do wody dziecięce. W naszym asortymencie posiadamy buty renomowanej firmy Beppi, której produkty są znane z dbałości o szczegóły oraz typowo dziecięcego designu. Proponujemy buty dziecięce do wody zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dwa modele jakie posiadamy występują w odcieniach różu oraz niebieskiego. Dla niektórych może nieco stereotypowo, ale klasyka w dobrym wydaniu zawsze znajdzie swoich wielbicieli.

  Nasz sklep nieustannie poszerza swój asortyment, więc istnieje duża szansa na rozszerzenie oferowanej kolorystyki. Dziecięce buty do wody mają specjalną budowę, która sprawia, że idealnie przylegają do stopy - nie sposób jest je zgubić. Za pomocą ściągacza można wyregulować obwód w taki sposób, aby na pewno były stabilne i dobrze trzymały się na nodze. Od spodu stopy chroni specjalna podeszwa żelowa, która jest elastyczna i nie ogranicza swobody ruchu. Materiały jakie zastosowano do produkcji butów do wody są bardzo wysokiej jakości. Nie ulegają zniszczeniu pod wpływem wilgoci, a kolorystyka długo jest tak samo intensywna. Nawet przy na stąpnięciu na coś ostrego, bardzo dobrze chronią stopy dziecka przed możliwym urazem.

  Na boso nie zawsze jest bezpiecznie

  Buty dziecięce do wody posiadają bardzo atrakcyjną cenę. Jest to bardzo niski koszt jakim możemy zagwarantować dziecku odpowiednią dozę bezpieczeństwa. Zabawy nad wodą mogą być niebezpieczne i sprzyjać uszkodzeniom skóry. Jeżeli istnieje szansa skutecznego zapobiegania np. urazom, to warto z niej skorzystać. Poza tym gorący piasek również może być nie lada wyzwaniem, więc warto zniwelować wszelkie niedogodności, chociażby dla dziecięcego uśmiechu i bezpiecznej zabawy.

  Poza tym są miejsca, gdzie chodzenie na boso jest szczególnie niewskazane i są to baseny. Nasze buciki można wykorzystać również na basenie, co zapobiega złapaniu infekcji stóp, co niestety na basenie zdarza się dość często. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Z resztą podobnie jest z plażą, tam również czyhają chorobotwórcze patogeny. Dziecięce buty do wody powinny być obowiązkowym punktem na liście zakupów związanych z wyjazdem lub wyprawą na basen. Nasz sklep oferuje również możliwie szybką wysyłkę, której realizacja następuję w ciągu 24h od momentu opłacenia zamówienia.

  Zobacz też: