maj 05 2021

Gdzie kupić rękawiczki komunijne? Podpowiadamy

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Dlatego nie dziwi fakt, że większość z nich czeka na ten wyjątkowy dzień. Z tej okazji warto zadbać o każdy szczegół. Szczególnie dziewczynki przywiązują ogromną wagę do stroju. Jednym z ważniejszych elementów są rękawiczki komunijne. Gdzie je można kupić? Podpowiadamy.

maj  05  2021
Więcej
kwi 27 2021
Dziewczęca torebka na komunię

Jaka torebka na komunię? Eksperci radzą 

Jaka torebka na komunię? Eksperci radzą 

Pierwsza komunia to najważniejszy dzień w życiu każdego dziecka. Nic dziwnego, że każda dziewczynka chce się pięknie prezentować. Aby ten dzień był niezwykły, warto zadbać o dobór dodatków. Wianek, rękawiczki, a także torebka komunijna powinny być modne i wygodne. Jaką torebkę wybrać? Radzimy.

kwi  27  2021
Więcej
kwi 22 2021
Wianek komunijny W-140

Jakie wybrać wianki komunijne? Podpowiadamy

Mimo że w tym roku z powodu pandemii komunie będą wyglądały nieco inaczej, nie oznacza to, że ten dzień nie powinien być odpowiednio celebrowany.

Każde dziecko chce pięknie wyglądać.

Dlatego warto wybrać modny stroik komunijny oraz wianek, aby dziewczynka mogła poczuć się jak księżniczka.

Jak je wybrać? Podpowiadamy. 

 

kwi  22  2021
Więcej
kwi 10 2021

Trendy komunijne 2021

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Mimo że w tym roku niektóre uroczystości będą wyglądały zupełnie inaczej, z powodu pandemii koronawirusa, każde dziecko powinno poczuć się tego dnia wyjątkowo. Jakie dodatki królują w tym roku? Podpowiadamy.

kwi  10  2021
Więcej